Zespół

Biuro projektowe

Projektanci legitymują się wykształceniem inżynierskim, posiadają wiedzę z zakresu budownictwa i konstrukcji. Młoda kadra przechodzi szkolenia, pracuje na specjalistycznym oprogramowaniu komputerowym, jest otwarta na rozwój. Stale aktualizuje wiedzę o technologiach pasywnych i energooszczędnych.

Firma standardowo zapewnia przygotowanie dokumentacji warsztatowej oraz wykonawcze, wraz z przeprowadzeniem niezbędnych obliczeń konstrukcyjnych oraz dobór właściwości użytkowych, między innymi, izolacyjności termicznej i akustycznej. Cały czas doskonalimy i poszerzamy bibliotekę niezbędnych detali ,np. newralgiczne, połączenia ślusarki z murem oraz opracowujemy karty materiałowe. Na bieżąco współpracujemy z biurami architektonicznymi i z systemodawcami.

dowiedz się więcej

Logistyka

Dział rozwiązuje problemy techniczno-organizacyjne, logistyczne i korzysta z informatycznych technologii wspomagających zarządzanie, włącza się we wszystkie poziomy zarządzania firmy. Dbamy o harmonijne dostawy do klientów na budowy, organizujemy zaopatrzenie w surowce, materiały, narzędzia i maszyny. Do zadań logistyki należy kontrola dostaw, zakup materiałów , przygotowanie sposobów prefabrykacji, dopasowanego do potrzeb klienta oraz współpraca z grupami montażowymi, w zakresie dostarczania materiałów.

Profesjonalnie zabezpieczamy transport wyrobów, dostosowując do środka przewozu- drogowego, kontenerowego, morskiego. Korzystamy z własnego transportu oraz zewnętrznych przewoźników.

dowiedz się więcej

Koordynatorzy projektu

Team nadzoruje i koordynuje powierzony projekt w wymiarze administracyjno- finansowym. Współpracują przy pozyskiwaniu nowych klientów firmy. Dbają o terminowe planowanie i realizację podpisanej umowy, m.in , poprzez kontakty z inwestorem i generalnym wykonawcą, oraz z grupami montażowymi. Sprawne zarządzanie pozwala na podejmowanie nowych wyzwań, także tych, z bardzo wymagającej „półki”.

dowiedz się więcej

Produkcja

Posiadamy odpowiedni park maszynowy. Proces produkcji podlega kontroli na wszystkich etapach, nie tylko poprzez ZKP, ale także przez wieloletnie doświadcze niepracowników oraz zarządzanie produkcją w programie ERP. Dysponujemy urzadzeniami, które pozwalają wykonac różnorodne (dedykowane) detale , niezbędne dla spełnienia wymagań w technologiach pasywnych i energooszczędnych.

dowiedz się więcej

Montaż

Grupy montażowe, z któymi współpracujemy, pozostają pod autorska kontrolą techniczną. Dostarczamy zarówno pełną dokumentację montażową oraz proponujemy szkolenia dla naszych montażystów. Stosujemy technologię mocowania w warstwie ocieplenia, niezbędną do spełnienia wymagań w technologiach pasywnych i energooszczędnych. Np. ciepłe parapety, czyli profile z twardego styroduru (XPS) lub twardego styropianu (EPS). To rozwiązanie eliminuje przedmuchy i mostki termiczne między oknem i parapetem oraz zapobiega zawilgoceniom. Odpowiednie mocowanie daje gwarancję szczelnych połączeń.

dowiedz się więcej

Serwis

Nasze produkty posiadają wieloletnią gwarancję, w związku z tym prowadzimy serwis gwarancyjny i pogrwarancyjny. Każde działanie poprzedzone jest merytoryczną analizą zgłoszenia serwisowego. W przypadku trudnych i złożonych kwestii powołujemy zespoł do zdefiniowania przyczyn i ustalenia odpowiedniej diagnozy. Dopiero wówczas wdrażamy działania w zakresie gwarancji (nieodpłatnie) lub pogwarancyjne (odpłatnie)

dowiedz się więcej

Zaufali nam

Kontakt

MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE sp. z o.o. sp. k.

ul. Starotoruńska 5
87-100 Toruń

NIP: 956 230 50 86

tel. +48 (56) 621 54 15
fax +48 (56) 621 54 17
tel. kom. 514 433 899

e-mail: biuro@mbb.com.pl
www.mbb.com.pl

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.