ŚCIANKI DZIAŁOWE I ŚCIANKI CAŁOSZKLANE

ŚCIANKI DZIAŁOWE I ŚCIANKI CAŁOSZKLANE

Zastosowanie ścianek działowych szklanych w pomieszczeniach znajduje coraz więcej zwolenników. Ich głównym zadaniem jest oddzielenie oraz wygłuszenie wydzielonej powierzchni. Dzięki ich transparentności wnętrze jest bardzo dobrze naświetlone oraz optycznie powiększone. Taki rodzaj podziału pomieszczeń pasuje zarówno do nowoczesnej jak i klasycznej stylizacji wnętrz. Architektonicznie rozdzielamy a zarazem łączymy pomieszczenia.

Szklane ściany jak sama nazwa wskazuje można zamontować od sufitu po podłogę używając do tego listew szklenia stałego lub zacisków punktowych.

Decydując się na konstrukcje szklane w zabudowie mamy do wyboru dwa systemy:

- system ramowy (szkło osadzone jest w profilach aluminiowych)

- system bezramowy (szkło mocowane jest za pomocą specjalnych okuć)

Szeroki wybór okuć, różne rodzaje szkła: przeźroczyste, półprzeźroczyste, matowe, ornamentowe, emaliowane, czy możliwość wyboru koloru, otwiera nam drzwi do architektonicznej swobody.

Jest możliwość zastosowania niekonwencjonalnych wręcz ekscentrycznych projektów dzięki ścianom szklanym wykonanym ze szkła reliefowego czy fusingowego , które oczarują swoją oryginalnością..

Zabudowy szklane cieszą się doskonałą jakością oraz przez swoją lekkość są bardzo atrakcyjne wizualnie. Taka zabudowa jest bezpieczna i wytrzymała bo szkło tu zastosowane podlega procesowi hartowania.

Do szklanych ścianek działowych można zastosować różnego rodzaju drzwi od standardowych rozwiernych lub wahadłowych po większe drzwi przesuwne lub harmonijkowe, które mogą być zamontowane jak standardowe albo od samego sufitu po podłogę.

Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie systemu szklanych ścian, który składa się z dwóch szyb między, którymi można umieścić żaluzje lub wypełnienia z płyt a nawet dodatkową instalację elektryczną i zamontować gniazdka.

Zaufali nam

Kontakt

MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE sp. z o.o. sp. k.

ul. Starotoruńska 5
87-100 Toruń

NIP: 956 230 50 86

tel. +48 (56) 621 54 15
fax +48 (56) 621 54 17
tel. kom. 514 433 899

e-mail: biuro@mbb.com.pl
www.mbb.com.pl

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.