BALUSTRADY SZKLANE

BALUSTRADY SZKLANE

Balustrada szklana przedziela otwartą przestrzeń zapewniając nam bezpieczeństwo. Dzięki optycznej lekkości dopełnia cały architektoniczny projekt. Jest to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zyskuje się wizualnie na przestrzeni. Jest formą dekoracji elewacji o bardzo wyrafinowanym smaku.

Prostota szklanej balustrady wpasowuje się w zewnętrzną część elewacji, jak również dopełnia aranżowaną przestrzeń wewnętrzną.

Balustrada szklana ograniczona tylko do okna typu portfenetr ujednolica elewację zewnętrzną budynku i wnosi do naszego wnętrza nutkę francuskiego stylu. Dzięki temu zyskuje się na naświetleniu danego pomieszczenia naturalnymi promieniami słonecznymi.

Rodzaje mocowania

Szkło w balustradach mocuje się na różne sposoby.

Pierwszy sposób polega na mocowaniu punktowym za pomocą łączników zaciskowych, używa się tu gotowych okuć systemowych lub otworów w szkle, które mogą być cylindryczne albo stożkowe. Można zastosować balustradę całoszklaną montowaną na rotulach.

Drugi sposób to mocowanie liniowe czyli szkło mocuje się w listwie, która może znajdować się u góry po bokach konstrukcji albo może być zatopiona w warstwie podłogowej.

Dzięki bogatej gamie okuć i poręczy istnieje bardzo dużo możliwości konstrukcyjnych i architektoniczna swoboda.

Zaufali nam

Kontakt

MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE sp. z o.o. sp. k.

ul. Starotoruńska 5
87-100 Toruń

NIP: 956 230 50 86

tel. +48 (56) 621 54 15
fax +48 (56) 621 54 17
tel. kom. 514 433 899

e-mail: biuro@mbb.com.pl
www.mbb.com.pl

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.