Dachy, Świetliki szklane i Ogrody zimowe

Dachy i Świetliki Szklane

WIĘCEJ ŚWIATŁA - Stosowanie dużej ilości przeszkleń w połaciach dachowych, w ostatnich latach stało się bardzo popularne. Uzupełniają one światło, które jest wprowadzane do naszych pomieszczeń przez okna. Jest to bardzo istotne ponieważ poprawia to samopoczucie i wydajność osób przebywających w danym pomieszczeniu. Optymalnie i równomiernie doświetlają wnętrze. Architektonicznie dają duże możliwości, dzięki czemu można przez cały rok spać pod „gołym (widocznym) niebem”. Przeszklenia podnoszą komfort i estetykę wnętrz, nadają nowoczesnego charakteru oraz optycznie je powiększają.

EKONOMICZNOŚĆ - Dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów szklane konstrukcje posiadają bardzo wysoki poziom szczelności i izolacyjności termicznej. Stosując przeszklenia refleksyjne o niskich współczynnikach przenikania ciepła eliminuje się efekt nagrzewania pomieszczeń. Ma to duży wpływ na obniżenie kosztów za energię elektryczną.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO – Szkło stosowane w tych konstrukcjach jest bardzo wytrzymałe. Dodatkowo w dachu szklanym można zamontować okna, które nie dość, że będą pełniły funkcję naturalnej wentylacji to dodatkowo pełnią funkcję oddymiającą, w razie pożaru pomogą w usunięciu dymu z pomieszczenia oraz obniżą temperaturę wewnątrz danego obiektu. Dachy szklane i świetliki szklane są montowane pod kątem dzięki czemu nie gromadzi się na nich woda tylko swobodnie z nich spływa w konsekwencji dochodzi tu do samooczyszczania się szyb.

dowiedz się więcej  zadzwoń

OGRODY ZIMOWE

Chcąc spędzać czas na tarasie własnego domu ważnym czynnikiem, który trzeba brać pod uwagę są warunki pogodowe. Żeby pogoda nie popsuła weekendowych planów warto rozważyć zastosowanie w projekcie ogrodu zimowego. Zbliża nas to do natury, dostarcza miłych wrażeń i odpręża. W okresie wiosenno-letnim możemy podziwiać pełną bujnej zieleni oranżerie, natomiast zimą w zaciszu swojej werandy, można wypoczywać napawając wzrok padającym śniegiem. Odpowiednia izolacyjność termiczna powoduje, że nasz ogród zimowy staje się pomieszczeniem o wysokim standardzie i przez cały rok będzie nam służył. Do konstrukcji elementów stałych można dołączyć elementy otwierane jak drzwi na przykład harmonijkowe, które w ciepłe dni można otworzyć oraz okna, które ułatwią dopływ powietrza.

dowiedz się więcej  zadzwoń

Zaufali nam

Kontakt

MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE sp. z o.o. sp. k.

ul. Starotoruńska 5
87-100 Toruń

NIP: 956 230 50 86

tel. +48 (56) 621 54 15
fax +48 (56) 621 54 17
tel. kom. 514 433 899

e-mail: biuro@mbb.com.pl
www.mbb.com.pl

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.