Okna

Aluminiowa Technologia

Energooszczędność - okna przez nas proponowane odznaczają się współczynnikiem przenikania ciepła na bardzo dobrym poziomie. Zastosowane w nich konstrukcje uszczelek (centralnej, na styku listew szklących i profilu) mają duży wpływ na szczelność i trwałość konstrukcji . Jeżeli do tego dodamy jeszcze odpowiednią szybę, to warunki panujące na zewnątrz nie będą miały większego wpływu na klimat panujący wewnątrz pomieszczenia. W zimie nie będzie nam się wdzierało chłodne powietrze dzięki czemu zaoszczędzimy na ogrzewaniu. Natomiast latem ochronimy się przed ciepłem promieni słonecznych w konsekwencji rzadziej będziemy musieli używać klimatyzacji czy wentylatorów.

Aluminiowa Technologia - większość proponowanych przez nas systemów okiennych może się ze sobą łączyć, dzięki czemu nie trzeba się ograniczać do prostoty zwykłej okiennej ramy. Można zastosować różne, nowoczesne konstrukcje, w różnych konfiguracjach i układach. Istnieje możliwość gięcia profili, oraz zbudowania zestawu konstrukcji łączonych pod wieloma kątami. Wzmocnione profile, które stosujemy pozwalają na tworzenie konstrukcji o naprawdę dużych rozmiarach i ciężarze.

Estetyka - można wykonać okna o stosunkowo dużych rozmiarach z różną grubością profili. Poprzez połączenie nowoczesnych uszczelek z nowoczesnymi designerskimi profilami zatrzaskowymi, można uzyskać gładką płaszczyznę na linii aluminium uszczelka. Wszystkie te rozwiązania, doskonale rozświetlają dane pomieszczenie, dodają klimatu i świetnie odnajdują się w nowoczesnych aranżacjach elewacji oraz projektach wnętrz.

dowiedz się więcej  zadzwoń

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo - odpowiedni dobór szyb to kluczowy element bezpiecznego okna. Systemy, w które jesteśmy w stanie wyposażyć okna zabezpieczają je zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Zabezpieczenia antywyważeniowe czy sygnalizator otwarcia, który jest połączony z monitoringiem lub systemem alarmowym ochronią dom przed włamaniem. Czujnik kontroli dostępu jest wskazany do pokoju dziecięcego, gdyż utrudnia otwarcie okna na oścież.

Elektronika - dzięki elektronicznemu napędowi rozwiązujemy problem wietrzenia mieszkania, gdy nie ma nas w domu. Programator można ustawić na odpowiednią godzinę lub zgodnie ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. To rozwiązanie spowoduje, że gdy nagle zmieni się pogoda i zacznie padać deszcz to otwarte okna same się zamkną. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet najwyżej osadzone okna można bez problemu, dzięki zdalnemu sterowaniu otworzyć i zamknąć.

Kolorystyka - istnieje możliwość wyboru koloru profili z szerokiej palety RAL, powierzchni anodowanych, kolorów strukturalnych oraz imitujących wygląd drewna. Te kolory są bardzo trwałe. To rozwiązanie sprawia, że wybierając drzwi panelowe wraz z oknami ich kolor będzie dokładnie taki sam.

Styl industrialny - w szerokim wachlarzu systemów aluminiowych są systemy industrial. Dzięki nim można zmodernizować okna w starych zabytkowych obiektach, loftach i kamienicach, zachowując ich niepowtarzalny styl i klimat.

dowiedz się więcej  zadzwoń

Przekroje

Wybrane przekroje...

 

 

 

 

 

 

dowiedz się więcej  zadzwoń

Zaufali nam

Kontakt

MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE sp. z o.o. sp. k.

ul. Starotoruńska 5
87-100 Toruń

NIP: 956 230 50 86

tel. +48 (56) 621 54 15
fax +48 (56) 621 54 17
tel. kom. 514 433 899

e-mail: biuro@mbb.com.pl
www.mbb.com.pl

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.