Łamacze światła, żaluzje i daszki szklane

Daszki szklane

PROSTOTA – Szklane daszki charakteryzują się „lekką” budową dzięki czemu stają się ozdobą budynku. Wedle uznania montowane są na cięgnach lub wspornikach stalowych. Przeszklenie to stwarza niepowtarzalny wizualnie efekt, gdyż nie ogranicza widoczności. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zaciemnia się wejścia do danego pomieszczenia.

TRWAŁA KONSTRUKCJA – Daszek jest wykonany z trwałego i solidnego materiału. Jest bezpieczny dzięki zastosowaniu metody laminowania szkła. Mocowania są stabilne a efekt końcowy jest miły dla oka.

SZKLANY PARASOL – Zastosowanie szklanego daszku pozwala stworzyć nowoczesną powierzchnię ochronną dla drzwi wejściowych czy balkonowych. Skutecznie chroni przed czynnika pogodowymi takimi jak opad deszczu czy śniegu a użycie odpowiedniego szkła chroni także przed słońcem.

dowiedz się więcej  zadzwoń

Łamacze światła, żaluzje

Jest to swoistego typu detal architektoniczny, którego zadaniem jest rozproszenie światła słonecznego wpadającego do danego pomieszczenia. Powstrzymują przed nagrzewaniem się elewacji. Łamacze światła obrotowe stwarzają możliwość regulowania dopływu światła do wnętrza budynku od lekkiego do pełnego zaciemnienia. Łamacze światła stałe tworzą nieruchomy parasol przeciwsłoneczny. Wizualnie nadają bardzo ciekawego i niepowtarzalnego designu. Znakomicie komponują się z architekturą nowoczesnych budynków. Mogą być złożone zarówno z pionowych jak i poziomych żaluzji montowanych na zewnątrz.

dowiedz się więcej  zadzwoń

Zaufali nam

Kontakt

MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE sp. z o.o. sp. k.

ul. Starotoruńska 5
87-100 Toruń

NIP: 956 230 50 86

tel. +48 (56) 621 54 15
fax +48 (56) 621 54 17
tel. kom. 514 433 899

e-mail: biuro@mbb.com.pl
www.mbb.com.pl

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.